Webyka وبیکا
verified_user پنل مدیریت

طراحی و مدیریت وبسایت

مدیریت و ایجاد ایمیل و forwarder در سایت ساز وبیکا

مدیریت و ایجاد ایمیل و forwarder در سایت ساز وبیکا

در صورتی شما از دامنه اختصاصی خود برای وبسایتتان در سایت ساز وبیکا استفاده میکنید میتوانید هر تعداد ایمیلی که میخواهید را ایجاد نمایید.

همچنین برای میتوانید ایمیل های دریافتی را به یک ایمیل دیگر فوروارد نمایید.

توصیه ما البته ایجاد ایمیل ها و چک کردن آنها با نرم افزارهایی مانند outloock و یا خود gmail میباشد که آموزشی مجزا برای آنها قرار داده ایم.

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا

فواید طراحی سایت های چند زبانه

با طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه شما به‌راحتی خواهید توانست با مشتریان خارج از مرزها تعامل داشته و وارد معامله و خریدوفروش با آن‌ها شوید. تجربه کاری ما در وبیکا نشان داده است که داشتن زبان های عربی و روسی باعث دیده شدن شما در کشورهای هم مرز شده.

با توجه به قیمت رغابتی در مقایسه با کشورهای روسی زبان منطقه و همچنین کمبود منابع آنلاین و وبسایت ها در کشورهای عرب زبان شما به راحتی میتوانید خدمات و محصولات خود را به این مناطق صادر نمایید.

ورود با رمز یکبار مصرف در سایت ساز وبیکا - OTP

ورود با رمز یکبار مصرف در سایت ساز وبیکا - OTP

چرا رمز یکبار مصرف؟

امکان ورود با رمز یکبار مصرف یکی از ویژگی هایی است که علاوه بر افزودن امنیت سایت شما ورود کاربران را در سایت آسان می کند چرا که اغلبا رمزی را که برای یک وبسایت گذاشته ایم را فراموش میکنیم و معمولا فرآیند بازیابی رمز عبور مسیر سختی است که گاه کاربران را از صرافت ورود به سایت شما می اندازد.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا که با نام اختصاری (CMS ( Content Management System شناخته می‌شود، یک سیستم نرم‌افزاری است که ابزارهای از پیش آماده‌ای برای نوشتن مطالب، درج تصاویر و پیوندها و به‌طور کلی مدیریت یک یا چند وب‌سایت دارد و به کاربران اجازه می‌دهد حتی با دانشی اندک در زمینۀ زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند.

ارتباط با ما

  • location_on   مشهد-دانش آموز2-نبش آموزش2-پلاک 32-طبقه 2
  • email   info@webyka.com
  • phone   0513-8660993

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق نرم افزاری برای رایافید محفوظ است