Webyka وبیکا
verified_user پنل مدیریت

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا


فواید طراحی سایت های چند زبانه

با طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه شما به‌راحتی خواهید توانست با مشتریان خارج از مرزها تعامل داشته و وارد معامله و خریدوفروش با آن‌ها شوید. تجربه کاری ما در وبیکا نشان داده است که داشتن زبان های عربی و روسی باعث دیده شدن شما در کشورهای هم مرز شده.

با توجه به قیمت رغابتی در مقایسه با کشورهای روسی زبان منطقه و همچنین کمبود منابع آنلاین و وبسایت ها در کشورهای عرب زبان شما به راحتی میتوانید خدمات و محصولات خود را به این مناطق صادر نمایید.

همچنین اگر شما تمایل به ارایه خدمات به صورت پیشفرض به یکی از این کشورها را داشته باشید در وبیکا میتوانید زبان پیش فرض سایت را از فارسی به یکی دیگر از این زبان ها عوض نمایید.

طراحی سایت چند زبانه یکی از اقدامات بسیار مهم در فروش و بازاریابی دیجیتالی می باشد، در صورتی که سازمان یا کمپانی شما استراتژی فروش و برنامه تعاملات بین المللی را دارد و با کاربران غیرفارسی زبان در ارتباط است وب سایت شما می بایست برای مخاطبان خارجی قابل استفاده باشد.

برای تماس با ما اینجا را لمس نمایید!

 

پشتیبانی از تمام زبان ها در سایت ساز وبیکا

در زمان نوشته شدن این آموزش امکان ایجاد وبسایت انگلیسی، وبسایت روسی و وبسایت عربی در وبیکا به صورت پیش فرض فعال میباشند.

در صورتی که شما زبانی به غیر از این زبان ها را احتیاج دارید میتوانید با ما تماس بگیرید و ما آن زبان را به صورت رایگان برای شما ایجاد خواهیم کرد.

روش افزودن زبان به سایت چند زبانه در سایت ساز وبیکا

برای اینکار ابتدا از منوی تنطیمات و تب زبان تمام زبان هایی را که میخواهید داشته باشید تیک بزنید و سپس ذخیره را بفشارید.

بعد از ذخیره کردن، صفحه شما برای اعمال تنظیمات جدید خودکار بارگذاری مجدد میشود.

بعد از انجام این کار در تمام قسمت هایی که عنوان و متن وارد کرده اید چه برای محصولات خود و چه برای محتوا و یا منوها دکمه پرچم که قبلا قابل کلیک نبود حالا امکان تغییر زبان را برای شما فراهم می آورد. در ادامه به نحوه عملکرد انجام این موارد میپردازیم. 

تنظیم عنوان و آدرس در سایت چند زبانه سایت ساز وبیکا

مهمترین پارامتر یک وبسایت عنوان آن وبسایت است که برای ترجمه و ثبت عنوان سایت در زبان های دیگر از قسمت تنظیمات در زیر منوی مدیریت سایت و تب سایت اقدام نمایید:

توجه داشته باشید بر اساس قالب شما ممکن است موارد دیگری هم برای تنظیمات قابل ترجمه باشند که این موارد در تب قالب در این صفحه قابل رویت و تغییر خواهند بود.

تنظیم منوها برای سایت چند زبانه سایت ساز وبیکا

مهمترین محتوایی که باید ترجمه شود منوهای سایت میباشد چرا که ستون وبسایت شما میباشد. برای انجام اینکار ابتدا به مدیریت منوها از زیر منوهای مدیریت سایت بروید. سپس برای هر منو روی دکمه ویرایش را بزنید و سپس برای هر منو تمامی زبان ها را وارد نمایید.

توجه داشته باشید که منوی خانه برای هر زبانی حتما باید تنظیم شود در غیر اینصورت وبسایت شما در آن زمان به درستی کار نخواهد کرد!

همچنین در قسمت تنظیمات SEO و پیشرفته توضیحات متای هر منو را به زبان مورد نظر نیز ترجمه نمایید.

تنظیمات محتوای چند زبانه در سایت ساز وبیکا

همانند تنظیمات فوق برای منوها تمام محتواهای سایت شما که شامل موارد زیر میباشند باید در زبان های مد نظر شما ترجمه شوند:

  1. عناوین و توضیحات گروه های محتوایی


  2. عناوین، توضیحات، کلمات کلیدی و توضیحات متای محتواهای سایت:


  3. عناوین و توضیحات گروه های محصولی
  4. عناوین و توضیحات محصولات

ارتباط با ما

  • location_on   مشهد-دانش آموز2-نبش آموزش2-پلاک 32-طبقه 2
  • email   info@webyka.com
  • phone   0513-8660993

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق نرم افزاری برای رایافید محفوظ است