Webyka وبیکا
verified_user پنل مدیریت

فروشگاه ساز - Ecommerce


محصولات خود را عرضه کنید! تنها با چند کلیک و بدون نیاز به سامانه و وبسایت جدید و با مدیریت یکپارچه محصولات خود را معرفی و بفروشید.
امکان انبارگردانی، سیستم ثبت و پیگیری سفارشات با گزینه های مختلف پرداخت آنلاین، در محل و تنظیمات محاسبه خودکار هزینه ارسال بر اساس شهر و استان.

سایت فروشگاه اختصاصی شما

برخلاف بعضی از رقبای وبیکا فروشگاه ساز ما با برند و نام اختصاصی شما است و وجه هر خرید به حساب انتخابی شما و از درگاه پرداخت شما انجام میشود.

فروشگاه ساز با درگاه پرداخت اختصاصی

در وبیکا شما میتوانید درگاه اختصاصی خود را داشته باشید و هزینه هر خرید مستقیم به حساب بانکی شما انتقال پیدا میکند. فروشگاه ساز وبیکا انواع درگاههای پرداخت حتی درگاه های پرداخت واسط را مانند زرین پال پشتیبانی میکند.

برای تنطیمات درگاه پرداخت میتوانید از منوی مدیریت سایت -> تنطیمات -> پرداخت اقدام نمایید:

افزودن رایگان درگاه پرداخت

در صورتی که درگاه پرداخت مد نظر شما در سایت ساز وبیکا نباشد تیم فنی و پشتیبانی وبیکا درگاه شما را به صورت رایگان برایتان اعمال خواهند کرد.

فیلدهای سفارشی (ویژگی دلخواه)

مجزا از اینکه شما چه محصولاتی را در سایت خود ارایه دهید محصولات شما ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که شما نیاز به ساختار و زیرساختی هستید که این ویژگی ها را تعریف و ویرایش نمایید. این زیرساخت به راحتی با امکان ویژگی های دلخواه در فروشگاه ساز وبیکا فراهم آورده شده است. برای اطلاعات بیشتر مطلب فیلدهای سفارشی (ویژگی دلخواه) برای محصولات را مطالعه نمایید.

 

ارتباط با ما

  • location_on   مشهد-دانش آموز2-نبش آموزش2-پلاک 32-طبقه 2
  • email   info@webyka.com
  • phone   0513-8660993

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق نرم افزاری برای رایافید محفوظ است