Webyka وبیکا
verified_user پنل مدیریت

طراحی و مدیریت وبسایت

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا

فواید طراحی سایت های چند زبانه

با طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه شما به‌راحتی خواهید توانست با مشتریان خارج از مرزها تعامل داشته و وارد معامله و خریدوفروش با آن‌ها شوید. تجربه کاری ما در وبیکا نشان داده است که داشتن زبان های عربی و روسی باعث دیده شدن شما در کشورهای هم مرز شده.

با توجه به قیمت رغابتی در مقایسه با کشورهای روسی زبان منطقه و همچنین کمبود منابع آنلاین و وبسایت ها در کشورهای عرب زبان شما به راحتی میتوانید خدمات و محصولات خود را به این مناطق صادر نمایید.

مشکلات نسبت ابعاد تصاویر و عدم نمایش حاشیه های عکس

مشکلات نسبت ابعاد تصاویر و عدم نمایش حاشیه های عکس

یکی از مشکلات رایج بین پیاده کنندگان وبسایت (طراحان سایت) و تیم های مدیریت محتوا بحث درمورد عدم نمایش کامل یک عکس در سایتشان است. مشکلی که شخصا از دیرباز در توضیح آن به مشتریانم زمان و انرژی زیادی گذاشته ام و امروز تصمیم گرفتم این متن را به نحوی آماده کنم که بتوانم مشتریان را ابتدا به اینجا ارجاع بدهم.

نسبت (ابعاد) تصویر چیست؟

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا که با نام اختصاری (CMS ( Content Management System شناخته می‌شود، یک سیستم نرم‌افزاری است که ابزارهای از پیش آماده‌ای برای نوشتن مطالب، درج تصاویر و پیوندها و به‌طور کلی مدیریت یک یا چند وب‌سایت دارد و به کاربران اجازه می‌دهد حتی با دانشی اندک در زمینۀ زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند.

ارتباط با ما

  • location_on   مشهد-دانش آموز2-نبش آموزش2-پلاک 32-طبقه 2
  • email   info@webyka.com
  • phone   0513-8660993

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق نرم افزاری برای رایافید محفوظ است