Webyka وبیکا
verified_user پنل مدیریت

طراحی و مدیریت وبسایت

مدیریت و ایجاد ایمیل و forwarder در سایت ساز وبیکا

مدیریت و ایجاد ایمیل و forwarder در سایت ساز وبیکا

در صورتی شما از دامنه اختصاصی خود برای وبسایتتان در سایت ساز وبیکا استفاده میکنید میتوانید هر تعداد ایمیلی که میخواهید را ایجاد نمایید.

همچنین برای میتوانید ایمیل های دریافتی را به یک ایمیل دیگر فوروارد نمایید.

توصیه ما البته ایجاد ایمیل ها و چک کردن آنها با نرم افزارهایی مانند outloock و یا خود gmail میباشد که آموزشی مجزا برای آنها قرار داده ایم.

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا

طراحی سایت چند زبانه در وبیکا

فواید طراحی سایت های چند زبانه

با طراحی سایت دو زبانه و چند زبانه شما به‌راحتی خواهید توانست با مشتریان خارج از مرزها تعامل داشته و وارد معامله و خریدوفروش با آن‌ها شوید. تجربه کاری ما در وبیکا نشان داده است که داشتن زبان های عربی و روسی باعث دیده شدن شما در کشورهای هم مرز شده.

با توجه به قیمت رغابتی در مقایسه با کشورهای روسی زبان منطقه و همچنین کمبود منابع آنلاین و وبسایت ها در کشورهای عرب زبان شما به راحتی میتوانید خدمات و محصولات خود را به این مناطق صادر نمایید.

فروشگاه ساز - Ecommerce

فروشگاه ساز - Ecommerce

محصولات خود را عرضه کنید! تنها با چند کلیک و بدون نیاز به سامانه و وبسایت جدید و با مدیریت یکپارچه محصولات خود را معرفی و بفروشید.
امکان انبارگردانی، سیستم ثبت و پیگیری سفارشات با گزینه های مختلف پرداخت آنلاین، در محل و تنظیمات محاسبه خودکار هزینه ارسال بر اساس شهر و استان.


ورود با رمز یکبار مصرف در سایت ساز وبیکا - OTP

ورود با رمز یکبار مصرف در سایت ساز وبیکا - OTP

چرا رمز یکبار مصرف؟

امکان ورود با رمز یکبار مصرف یکی از ویژگی هایی است که علاوه بر افزودن امنیت سایت شما ورود کاربران را در سایت آسان می کند چرا که اغلبا رمزی را که برای یک وبسایت گذاشته ایم را فراموش میکنیم و معمولا فرآیند بازیابی رمز عبور مسیر سختی است که گاه کاربران را از صرافت ورود به سایت شما می اندازد.

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا که با نام اختصاری (CMS ( Content Management System شناخته می‌شود، یک سیستم نرم‌افزاری است که ابزارهای از پیش آماده‌ای برای نوشتن مطالب، درج تصاویر و پیوندها و به‌طور کلی مدیریت یک یا چند وب‌سایت دارد و به کاربران اجازه می‌دهد حتی با دانشی اندک در زمینۀ زبان‌های برنامه‌نویسی وب یا زبان‌های نشانه‌گذاری، محتوای وب‌سایت خود را به سادگی ایجاد و مدیریت کنند.

سیستم مدیریت محتوا (وبسایت)

سیستم مدیریت محتوا (وبسایت)

CMS چیست ؟

CMS در حقیقت نرم افزاری است که به کمک آن شما محتوای سایت خود و نحوه نمایش آن را تدوین و تنظیم می کنید.
برخی از امکانات CMS ما عبارتند از:

 • قالب سفارشی
 • مدیریت منو ها و ویجت بندی صفحات
 • دسته بندی محتوا و امکان ثبت نظر بر اساس دسته های تعریف شده و یا مشخص شده برای هر محتوا
 • امکان نمایش اطلاعات نویسنده مطلب
 • امکان دانلود فایل برای مطلب
 • امکان گالری برای هر مطلب
 • گالری عکس برای صفحات دلخواه
 • نمایش و لینک شدن به صفحات شما در شبکه های اجتمایی
 • صفحه ارتباط با ما با فرم تماس و نمایش موقعیت روی نقشه
در Webyka یک نکته منحصر به فرد وجود دارد و آن این است که سایت و سامانه های شما به صورت یکپارچه در کنار هم قرار می گیرند که باعث صرفه جویی شما در وقت و هزینه و سهولت مدیریت سایت شما می شود و به علاوه امکاناتی را فرآهم می آورد که در غیر اینصورت ممکن نیست.
در CMS ما علاوه بر اغلب امکانات عمومی سایت ساز های دیگر موارد زیر ممکن هستند:
 • نمایش پروژه های شما از ماژول PM به صورت خودکار و با تصمیم شما برای نمایش و یا عدم نمایش آنها به همراه درصد پیشرفت
 • نمایش افراد تیم شما بر اساس تنظیمات نمایش عمومی پرسنل
 • نمایش چارت سازمانی
 

چارت سازمانی و معرفی تیم

 هنگامی که شما سایت را به همراه ماژول ERP استفاده می نمایید و یا به عبارتی اطلاعات نیروها و تیم شما در سیستم وجود دارد می توانید به راحتی تیم خود را نیز در سایتتان معرفی کنید!
البته این شما هستید که تصمیم می گیرید چه کاربرانی و یا چه گروهی از آنها در سایت نمایش داده شوند. همچنین اینکه چه اطلاعاتی از آن ها نمایش داده شود نیز به عنوان گزینه برای شما قابل انتخاب است.
همچنین چارت سازمانی شما به راحتی و بر اساس دپارتمان هایی که مشخص می نمایید قابل رسم است.
و البته نگران نباشید اگر در چارت سازمانی شما دپارتمان هایی هستند که نمیخواهید قابل رویت برای عموم باشند چون برای آن نیز تنظیماتی .وجود دارد که شما تصمیم میگیرید کدام ها عمومی باشند!

 

معرفی پروژه های شما

 اگر شما قبلا سایت داشته اید و البته از نرم افزارهای مدیریت پروژه هم بهره مند شده باشید می دانید که هر بار که پروژه جدیدی ایجاد می کنید برای سایت نیز مجزا باید اطلاعات آن را وارد نمایید تا آن را برای معرفی در رزومه خود در سایت خود بگذارید!
این مشکل در Webyka برطرف شده و شما وقتی یک پروژه را تعریف می کنید می توانید با یک کلیک برای نمایش آن در سایت تصمیم بگیرید.
عکس های پروژه خود را اضافه کنید، توضیحاتش را اضافه کنید و آن پروژه را به عنوان پروژه های در دست انجام و یا انجام شده نمایش دهید.

 

 

----------

--------

ارتباط با ما

 • location_on   مشهد-دانش آموز2-نبش آموزش2-پلاک 32-طبقه 2
 • email   info@webyka.com
 • phone   0513-8660993

ما را دنبال کنید

تمامی حقوق نرم افزاری برای رایافید محفوظ است